VI Niedziela Zwykła 16.II.2020r

1. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 11.00 spotkanie z młodzieżą przygotowującą się do sakramnetu bierzmowania.

2. Za tydzień w niedzielę /23 lutego/ po Mszy św. o godz. 11.00 spotkanie z rodzicami dzieci przygotowujących się do I Komunii św.

3. W środę po Mszy św. spotkanie Kręgu Biblijnego.

4. Do pomocy w przygotowaniu świątyni zapraszam w najbliższą sobotę na godz. 9.00 mieszkańców ul. Toruńskiej.

5. Składam serdeczne „Bóg zapłać’ za wszystkie złożone ofiary na ogrzewanie naszej świątyni.

6. Przypominam, że Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych, postanowiło ubezpieczać także nagrobki. Informacje na ten temat znajdziemy na stoliku przy wyjściu ze swiątyni i w gablocie w kruchcie.

7. Polecam lekturę tygodnika „Idziemy”, szczególnie art. Anny Artymiak pt: „Franciszek o Janie Pawle II ”.

8. Zaczął się okres rozliczeń podatkowych. Możemy zgodnie z prawem przekazać 1% podatku na nieszawską Fundację im. Krzywdów i Bieńków, bądź też na dom „SZYMONÓWKA należący do Fundacji brata Alberta. /numery KRS/

Dodano: 2020-02-17 09:05:47