Klasztor i kościół OO. Bernardynów pw. Wniebowzięcia N.M.P.
Wielkanoc 16.IV.2017r
1.    Jutro drugi dzień Uroczystości Zmartwychwstania Pańskiego Msze św. w porządku niedzielnym; 8.30; 11.00 i 16.00. Z uwagi na prowadzone prace remontowe wszystkie Msze św. celebrowane są w kościele farnym!!!

2.    Za tydzień, w niedzielę - 23 kwietnia, po Mszy św. o godz. 11.00 spotkanie z rodzicami dzieci przygotowujących się do przyjęcia I Komunii św.  

3.    Dziękuję bardzo serdecznie za ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego Mieszkańcom Bertowa, Wólnego, Wójtówki, Szpitalki, Kołom Żywego Różańca i ofiarodawcom indywidualnym.  

4.    W najbliższą środę po Mszy św. wieczornej spotkanie Kręgu Biblijnego na plebanii. Serdecznie zapraszam wszystkich chętnych do pełniejszego odkrywania Jezusa Chrystusa przy pomocy tekstów biblijnych.

5.    Moje gorące podziękowania kieruję pod adresem wszystkich, którzy przyczynili się do tak podniosłego przeżywania tegorocznego Triduum Paschalnego, albowiem włączyli się w przygotowanie i przeprowadzenie liturgii: Siostrom Serafitkom, Grupie Liturgicznej, Ministrantom, Ochotniczej Straży Pożarnej, p. Organiście, p. Kościelnemu i s. Noemi za przygotowanie Grobu Bożego i dekoracje kwiatowe, p. Arkadiuszowi Zarębie za przywiezienie kwiatów. Pragnę bardzo serdecznie podziękować za sprzątnięcie świątyni farnej parafianom z Wólnego. Wszystkich bezimiennych, których tutaj nie wymieniłem, również obejmuję moim bardzo serdecznym podziękowaniem. ”Bóg zapłać”.   

6.    Składam serdeczne podziękowanie Parafianom z Wólnego za pomoc w przygotowaniu świątyni farnej do Uroczystości Zmartwychwstania Pańskiego. Do pomocy w najbliższą sobotę na godz. 9.00 zapraszam mieszkańców ul. Stodólnej.

7.    Lektura prasy katolickiej; w tygodniku „Idziemy” szczególnie polecam art. Anny Meetschen pt: „Chrześcijańska wizja śmierci”.Autor: ks. Proboszcz

Dodano: 2017-04-24 14:24:24

Baner