Klasztor i kościół OO. Bernardynów pw. Wniebowzięcia N.M.P.
Wielkanoc 21.IV.2019r

1. Jutro drugi dzień Uroczystości Zmartwychwstania Pańskiego Msze św. w porządku niedzielnym; 8.30; 11.00 i 16.00. Z uwagi na prowadzone prace remontowe wszystkie Msze św. celebrowane są w kościele farnym!!!

2. Dziękuję bardzo serdecznie za ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego Mieszkańcom Bertowa, Wólnego, Wójtówki, Szpitalki, Kołom Żywego Różańca, Apostolatowi MARGARETKA i wszystkim ofiarodawcom indywidualnym.

3. W najbliższą środę po Mszy św. wieczornej spotkanie Kręgu Biblijnego na plebanii. Serdecznie zapraszam każdego chętnego do pełniejszego odkrywania Jezusa Chrystusa przy pomocy tekstów biblijnych.

4. Za tydzień w niedzielę święto Miłosierdzia Bożego. Zapraszam wszystkich Parafian i Gości do wspólnego uczczenia tego najwyższego przymiotu wszechmocy Bożej. Szczególnie zapraszam tego dnia na godz. 15.00 na Godzinę Miłosierdzia. Wypełnijmy życzenie Pana Jezusa, aby o tej godzinie towarzyszyć Mu i rozważać Jego Mękę.

5. Moje gorące podziękowania kieruję pod adresem wszystkich osób, które przyczyniły się do tak podniosłego przeżywania Triduum Paschalnego: Sióstr Serafitek, Grupy Liturgicznej, Ministrantów, Ochotniczej Straży Pożarnej, p. Organisty, za przygotowanie Grobu Bożego - pp. Krystyny Zygmunta Anny i Tomasza Wochna, p. Piotra Gardzisza, s. Noemi i s. Marty, za nieocenioną pomoc pp. Mateusza i Daniela Lipigórskich, a także wszystkich ofiarodawców za złożone ofiary na kwiaty.

 

 


Autor: ks. Proboszcz

Dodano: 2019-04-23 12:03:35

Baner