Wniebowstąpienie Pańskie 21.V.2023.

1.    Zapraszam na nabożeństwa majowe ku czci Najświętszej Maryi Panny. Poprzedzają one liturgię Mszy św., czyli w dni powszednie o godz. 18.00, a w niedziele o godz. 16.00.
Nabożeństwa majowe odbywają się także przy kapliczkach przydrożnych w następującym porządku: w Bertowie w poniedziałki, w Szpitalce we wtorki, w Wólnem w czwartki, w Przypuście w piątki. Początek o godz. 19.30.

2.    Za tydzień Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Powoli kończy się okres spowiedzi wielkanocnej. Zachęcam do wykorzystania tego czasu.

3.    We wtorek o godz. 16.30 spotkanie organizacyjne dla dzieci przed Komunią św. rocznicową.

4.    W środę nie będzie spotkania Kręgu Biblijnego

5.    Dziękuję bardzo serdecznie Rodzinom dzieci pierwszokomunijnych za przygotowanie świątyni na dzisiejszą niedzielę. W tym tygodniu proszę o pomoc Rodziny dzieci, które przystąpią do Komunii św. rocznicowej.

6.    Polecam prasę katolicką: W tygodniku „Idziemy” szczególnie polecam art. Anny Meetchen pt: „Niewygodna tajemnica spowiedzi” oraz art. ks. Jacka Stefańskiego pt: „Dlaczego nie szabat?”

Dodano: 2023-05-20 22:01:08