XII Niedziela ZwykŁa 25.VI.2023.

1.    W tym tygodniu przypada I Sobota miesiąca – o godz. 18.00 Msza św. i różaniec wynagradzający. Zaparaszam serdecznie.

2.     W najbliższy czwartek obchodzić będziemy Uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła. Zapraszam na Mszę św. na godz. 18.00.

3.    W środę spotkanie kręgu biblijnego po Mszy św. wieczornej.

4.    Polecam prasę katolicką: w tygodniku „Idziemy” szczególnie art. Marty Kawalec pt: „Czerwony pasek możłiwości”.

5.    O pomoc w przygotowaniu świątyni w tym tygodniu proszę w najbliższą sobotę od godz. 9.00 Mieszkańców  ul. Żabieniec 17 (numery nieparzyste).

6.    W sobotę gościć będziemy XIII Pielgrzymkę Śladami Męczeństwa bł. ks. Jerzego Popiełuszki. Grupa zatrzyma się w naszej parafii na podwieczorek, po którym uda się do Lubania. Organizatorzy zapraszają do udziału także naszych patrafian. Szczegóły na plakacie w gablocie.

7.    Burmistrz Nieszawy, p. Przemysław Jankowski, zaprasza do współtworzenia Strategii Rozwoju Miasta Nieszawy  do roku 2030. Najbliższym spotkaniem w dniu 28 czerwca 2023 r. będzie spacer plenerowy i warsztaty od godz. 17.00 na Placu Generała Hallera.

Dodano: 2023-06-24 23:01:51