Klasztor i kościół OO. Bernardynów pw. Wniebowzięcia N.M.P.
XIII Niedziela Zwykła 1.VII.2018
 

  1. W rozpoczynającym się dziś tygodniu przypadają:
  • I Czwartek Miesiąca – o godz. 17.45 nabożeństwo eucharystyczne w intencji powołań do kapłaństwa; następnie Msza św.;
  • I Piątek Miesiąca - od godz. 9.00 odwiedziny chorych w domach; o godz. 15.00 - Godzina Miłosierdzia; następnie okazja do spowiedzi i adoracji Najświętszego Sakramentu; godz. 17.50 - nabożeństwo wynagradzające do NSPJ; godz. 18.00 - Msza św.; po liturgii ciąg dalszy adoracji Pana Jezusa do godz. 21.00. Zakończenie Apelem Maryjnym.
  • I Sobota Miesiąca – po Mszy św. wieczornej nabożeństwo różańcowe w intencji dziękczynnej za odzyskanie przez Polskę niepodległości przed stu laty.

 

  1. W poniedziałek, 2 lipca, przypada odpust ku czci Matki Bożej Licheńskiej. Centralna Msza św. w Licheniu o godz. 12:00; Mszę św. poprzedzi procesja z Cudownym Obrazem Matki Bożej Licheńskiej. Bardzo serdecznie zaprasza ks. Kustosz Wiktor Gumienny..

 

  1. W sobotę, 7 lipca, w Ciechocinku w „TARGONIE” o godz. 15.00 będzie prezentowany film Grzegorza Brauna pt: „Luter i rewolucja Protestancka”. Wstęp wolny.

 

  1. Polecam lekturę prasy katolickiej. W tygodniku „Idziemy” szczególnie art. Magdaleny Szczepaniak-Czułby pt: „Francuska pastereczka”.

 

  1. Do pomocy przy sprzątaniu swiątyni farnej w najbliższą sobotę na godz. 9.00 zapraszam Parafian z ul. Kujawskiej.

 

  1. Parafia nadal poszukuje kandydata do funkcji kościelnego i grabarza. 

Autor: ks. Proboszcz

Dodano: 2018-07-02 12:12:49

Baner