Klasztor i kościół OO. Bernardynów pw. Wniebowzięcia N.M.P.
XIII Niedziela Zwykła 26.VI.2016r
1.    Przed nami ostanie nabożeństwa czerwcowe, podczas których śpiewamy litanię do Najświętszego Serca Pana Jezusa. Zapraszam dorosłych, dzieci i młodzież codziennie do czwartku na godz. 18.00. Nabożeństwa czerwcowe odbywają się także przy krzyżach przydrożnych w następującym porządku: Bertowo – wtorek; Wólne – czwartek; Przypust – piątek.  Początek o godz. 19.30.

1.    W tym tygodniu przypadają:
•    I Piątek Miesiąca – od godz. 9.00 odwiedziny chorych w domach; o godz. 15.00 - Godzina Miłosierdzia; następnie okazja do spowiedzi i adoracji Najświętszego Sakramentu; 17.50 - nabożeństwo wynagradzające do NSPJ, potem Msza św. i ciąg dalszy adoracji Pana Jezusa do godz. 21.00. Zakończenie Apelem Maryjnym.
•    I Sobota Miesiąca – Msza św. o godz. 18.00 i nabożeństwo różańcowe.

2.    W  środę, 29 czerwca, przypada Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Zapraszam na Mszę św. o godz. 18.00.
 
3.    Dziękuję za pomoc przy sprzątaniu świątyni farnej parafianom z ul. Sienkiewicza. Do pomocy w najbliższą sobotę na godz. 9.00 zapraszam mieszkańców ulicy Drzewnej 1b .

4.    Polecam lekturę „Przewodnika Katolickiego”, szczególnie art. Barbary Sawic pt: „Złota ”Gloria Artis” dla biskupa włocławskiego”.     
 Zapowiedzi przedślubne

1.    Marcin Małkowski, kaw., zam. Nieszawa, ul. Narutowicza
    Magdalena Świątecka, panna, zam. Mikanowo  / zap. III /  

2.    Damian Janasik, kaw., zam. Włocławek, ul. Bracka
    Marta Madajczyk, panna, zam. Nieszawa, ul. Zjazd  / zap. II /  


3.    Mateusz Lipigórski, kaw., zam. Toruń, ul. Działowskiego
    Magdalena Świątecka, panna, zam. Toruń, ul. Działowskiego / zap. I /  


Autor: ks. Proboszcz

Dodano: 2016-06-27 11:50:28

Baner