Klasztor i kościół OO. Bernardynów pw. Wniebowzięcia N.M.P.
XIII Niedziela Zwykła 26.VI.2022r
1.    W tym tygodniu przypadają:
•    I Piątek Miesiąca – od g. 9.00 odwiedziny chorych w domach; o g. 15.00 - Godzina Miłosierdzia; potem okazja do spowiedzi i adoracji Najświętszego Sakramentu; g. 18.00 – nabożeństwo wynagradzające do NSPJ i Msza św., następnie ciąg dalszy adoracji Pana Jezusa do g. 21.00. Zakończenie Apelem Maryjnym.
•    I Sobota miesiąca – g. 18.00 Msza św. i różaniec wynagradzający.

2.    W środę przypada Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Zapraszam serdecznie na nabożeństwo i Mszę św. na  godz. 18.00.
    Z uwagi na uroczystość odpustową w Ciechocinku - nie będzie spotkania kręgu biblijnego.

3.    W sobotę wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Licheńskiej. Ksiądz Kustosz  Sanktuarium Licheńskiego zaprasza na uroczystośći odpustowe.

4.    W sobotę gościć będziemy XII Pielgrzymkę Śladami Męczeństwa bł. ks. Jerzego Popiełuszki. Grupa zatrzyma się w naszej parafii na podwieczorek, po którym uda się do Lubania. Organizatorzy zapraszają również naszych parafian do włączenia się w dalsze etapy pielgrzymowania.

5.    Bardzo dziękuję Parafiankom z ul. Zjazd za przygotowanie naszej świątyni na dzisiejszą  niedzielę. W tym tygodniu proszę o pomoc mieszkańców ul. Warszawskiej.  

6.    Polecam prasę katolicką: w tygodniku „Idziemy” szczególnie art. Amelii Siuda-Koszeli pt: „Złoty jubileusz”.


Autor: ks. Proboszcz

Dodano: 2022-06-25 23:02:23

Baner