Klasztor i kościół OO. Bernardynów pw. Wniebowzięcia N.M.P.
XIII Niedziela Zwykła 30.VI.2019r
1. Dzisiaj ostatnie nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa, Zapraszam na godz. 16.00.

2. We wtorek wspomnienie Matki Boskiej Licheńskiej. Zapraszam w imieniu ks. Kustosza na uroczystości odputowe do Lichenia.

3. W rozpoczynającym się dziś tygodniu przypadają:
• I Czwartek Miesiąca – nabożeństwo w intencji powołań do kapłaństwa o godz. 17.45; następnie Msza św.;
• I Piątek Miesiąca – od godz. 9.00 odwiedziny chorych w domach; 15.00 - Godzina Miłosierdzia; następnie okazja do spowiedzi i adoracji Najświętszego Sakramentu; 17.50 nabożeństwo wynagradzające do NSP Jezusa; Msza św. i ciąg dalszy adoracji do godz. 21.00, zakończenie apelem Maryjnym.
• I Sobota Miesiąca – po Mszy św. wieczornej nabożeństwo różańcowe. Zapraszam szczególnie członków Kół Żywego Różańca.

4. Polecam lekturę prasy katolickiej; w tygodniku „Idziemy” szczególnie art. Mariusza Krzysztofińskiego pt: „Niekoronowanemu królowi Polski”.

5. Składam serdeczne podziękowanie Paniom, które podjęły się trudu nakarmienia pielgrzymów zmierzających wczoraj przez Nieszawę do Włocławka śladami męczeństwa bł. ks. Jerzego Popiełuszki.

6. Podziękowanie dla Pani z ul. 3 Maja /strona nieparzysta/ za generalne posprzątanie światyni farnej. Do pomocy w najbliższą sobotę na godz. 9.00 zapraszam mieszkańców ul. Browarnej.

7. Gmina Miejska Nieszawa zaprasza dzieci i młodzież wieku 7 -18 lat do współpracy przy utworzeniu klubu młodzieżowego „RUSZAMY”. Szczegóły na afiszu w gablocie.

8. „Stop pedofilii” - nadal zbieramy podpisy pod projektem ustawy.


Autor: ks. Proboszcz

Dodano: 2019-06-30 22:50:12

Baner