Klasztor i kościół OO. Bernardynów pw. Wniebowzięcia N.M.P.
XIV Niedziela ZwykŁa 9.VII.2023.
1.    W czwartek, 13 lipca, zapraszam wszystkich czcicieli Matki Bożej na Mszę św. na godz. 18.00 oraz na procesję fatimską ulicami Nieszawy.

2.    W środę spotkanie kręgu biblijnego po Mszy św. wieczornej.

3.    We wtorek przypada święto Patrona Europy, św. Benedykta, Opata. Zapraszam na Mszę św. na godz. 18.00. Polecajmy Bogu Wszechmogącemu sprawy naszej ojczyzny i kontynentu.

4.    Polecam prasę katolicką: tygodnik :IDZIEMY” oraz L’Osservatore Romano; w tygodniku „Idziemy” szczególnie art. ks. Łukasza Piotrowskiego pt: „Kiedy do egzorcysty?”.

5.    Dziękuję bardzo serdecznie Mieszkańcom wsi BERTOWO za przygotowanie świątyni na dzisiejszą niedzielę. W tym tygodniu proszę o pomoc w najbliższą sobotę od godz. 9.00 Mieszkańców  ul. Kolonia Nieszawa /od strony ul. Warszawskiej/.

6.    Za miesiąc, 6 sierpnia, na pątniczy szlak wyruszy 35. Piesza Pielgrzymka Włocławska na Jasną Górę, na którą można się zapisywać od 5 lipca do 1 sierpnia. Można to uczynić w kancelarii parafii katedralnej we Włocławku (plac Kopernika 7) lub drogą elektroniczną, wypełniając formularz zgłoszeniowy: https://forms.gle/KPRgmpr56YQ4cssMA   
Autor: ks. Proboszcz

Dodano: 2023-07-08 22:47:50

Baner