Klasztor i kościół OO. Bernardynów pw. Wniebowzięcia N.M.P.
XIV Niedziela Zwykła 3.VII.2022r
1.    W tym tygodniu przypada I Czwartek Miesiąca – o godz. 18.00 – nabożeństwo w intencji powołań do kapłaństwa i Msza św.

2.    Bardzo pięknie spisały się nasze Parafianki: Anna Gajdzińska, Agnieszka Słomczewska, Jolanta Szopa, Anna Wochna, Monika Kamińska,  Katarzyna Kaźmierczak, Krystyna Kruszyńska,  Bożena Kujawa i Monika Kujawa,   podejmując podwieczorkiem uczestników XII Pielgrzymki Śladami Męczeństwa bł. ks. Jerzego Popiełuszki. Za zaangażowanie i sprawną organizjację – zresztą nie tylko tego wydarzenia – z całego serca wszystkim Paniom dziękuję.
 
3.    Do pomocy w przygotowaniu naszej świątyni na kolejną niedzielę proszę w tym tygodniu mieszkańców Kolonii Nieszawa od strony ul. Toruńskiej.  

4.    Polecam prasę katolicką: w tygodniku „Idziemy” szczególnie art. ks. Dariusza Kowalczyka pt: „Synodalne odkrycie” /”Bez znajomości nauczania Kościoła wierni są bardziej narażeni na wpływ różnych ideoelogii, które pretendują do kierowania życiem ludzi”/.

5.    Księża Marianie zapraszają za dwa tygodnie, 16 lipca, do Lichenia na FESTIWAL  RADOŚCI. Szczegóły podane na afiszu w gablocie w wejściu do światyni.


Autor: ks. Proboszcz

Dodano: 2022-07-03 07:32:34

Baner