Klasztor i kościół OO. Bernardynów pw. Wniebowzięcia N.M.P.
XIV Niedziela Zwykła 4.VII.2021r
1.    Księża Marianie zapraszają młodzież w wieku 16-35 lat na organizowany w sobotę, 17 lipca na terenie Sanktuarium w Licheniu Starym Festiwal Radości „Maryja i młodzi”. Szczegóły na plakacie i stronie internetowej: festiwal.lichen.pl.”

2.    Polecam lekturę tygodnika „Idziemy”, szczególnie art. Marka Jurka pt: „Hańba domowa”. „We wspólczesnym świecie kurioza przestają budzić konsternację, a normalność każdego dnia dziwi coraz bardziej.” Oraz art. ks. Piotra Mazurkiewicza pt: „Aborcja prawem człowieka?” „Parlamentarna większość może przegłosować, cokolwiek jej się podoba, ponieważ nie jest skrępowana ani niezależną od niej prawdą, ani obiektywnym dobrem”.

3.    Bardzo serdecznie dziękuję Parafiance z ul. Szkolnej za przygotowanie świątyni na dzisiejszą niedzielelę. O pomoc w tym tygodniu proszę w sobotę od godz. 9.00 Parafian z ul. Warszawskiej.

4.    Dziękuję bardzo serdecznie Panom: Grzegorzowi Szopie, Stanisławowi Wódkowskiemu, Sylwestrowi Szmajdzie i Marianowi Santysiakowi za pomoc w porządkowaniu cmentarza grzebalnego.

5.    Przypominam, że w każdy dzień powszedni jest okazja do spowiedzi od godz. 17.30 do Mszy św. wieczornej.


Autor: ks. Proboszcz

Dodano: 2021-07-04 07:43:01

Baner