XIV Niedziela Zwykła 5.VII.2015r

1.    Parafia poszukuje osoby chętnej i kompetentnej do funkcji organisty. Kandydaci  zgłaszają się do ks. proboszcza.

2.    Polecam lekturę prasy katolickiej - w „Przewodniku Katolickim”, szczególnie art.-wywiad Magdaleny Guziak-Nowak pt: „Kawałek po kawałku”, mówiący o działalności egzocysty.

3.    Dziękuję bardzo serdecznie Mieszkańcom ul. Osiedlowej za pomoc przy sprzątaniu świątyni parafialnej. W najbliższą sobotę na godz. 9.00 zapraszam parafian z ul. Gdańskiej.

4.    Składam serdeczne podziękowania p. Jadwidze Kurij-Adamskiej oraz Fundacji im. Krzywdów i Bieńków na ręce s. Noemi za gościnne przyjęcie pielgrzymów Pielgrzymki Pieszej Śladami Męczeństwa Bł. Ks. Jerzego Popiełuszki. Moim podziękowaniem obejmuję także Mieszkańców Wólnego z Panią Sołtys Iwoną Góralską na czele.

5.    Nadal czekam na kontakt z rodziną, która otrzymała ode mnie wózek inwalidzki.

Zapowiedzi przedślubne

1 .Bartosz Tobolski, kaw., zam. Golub Dobrzyń, ul. Kościuszki