XIV Niedziela Zwykła 7.VII.2019

1. W czwartek przypada święto św. Benedykta Opata, Patrona Europy. Zapraszam na Mszę św. o godz. 18.00, abyśmy wspólnie polecali Bogu Wszechmogącemu sprawy naszego kontynentu, a zatem i naszej ojczyzny.

2. W sobotę przypada 13 dzień lipca. Zapraszam wszystkich czcicieli Matki Boskiej Fatimskiej na Mszę św. o godz. 18.00 i różańcową procesję fatimską ulicami Nieszawy.

3. Polecam lekturę prasy katolickiej; w tygodniku „Idziemy” szczególnie art. pt: „W obronie tajemnicy spowiedzi”. Dla młodzieży mamy dziś „WZRASTANIE”.

4. Dziękuję bardzo serdecznie Paniom z ul. Browarnej za perfekcyjne przygotowanie światyni farnej na dzisiejszą niedzielę. Do pomocy w najbliższą sobotę na godz. 9.00 zapraszam mieszkańców ul. Bulwary 500-lecia.

5. „Stop pedofilii” - nadal zbieramy podpisy pod projektem ustawy.

Dodano: 2019-07-11 17:18:11