XIV Niedziela Zwykła 8.VII.2018

1. W piątek przypada 13 dzień lipca, a zatem po Mszy św. wieczornej odbędzie się ulicami Nieszawy procesja fatimska. Zapraszam wszystkich czcicieli Matki Najświętszej.

2. Ks. Proboszcz Marian Kuszyński zaprasza do Raciążka w dniu 15 lipca /w przyszłą niedzielę/ na „Drzwi Otwarte” do Muzeum Parafialnego im. Ks. Stefana Jarzębskiego /od godz. 8.30 do godz. 16.00/ oraz na koncert organowo-skrzypcowy na godz. 16.00 do świątyni parafialnej.

3. Polecam lekturę prasy katolickiej. W tygodniku „Idziemy” szczególnie art. ks. Henryka Zielińskiego pt: „Przeprowadzki kapłańskie”.

4. Do pomocy przy sprzątaniu swiątyni farnej w najbliższą sobotę na godz. 9.00 zapraszam Parafian z ul. Rejenta.

5. Związek Gmin Ziemi Kujawskiej w Aleksandrowie Kujawskim zaprasza na "heppening" poparcia budowy Stopnia Wodnego w Siarzewie, który odbędzie się dzisiaj na plaży w Ciechocinku /ul. Lipnowska/ o godz. 14 30.

6. Parafia nadal poszukuje kandydata do funkcji kościelnego i grabarza.

Dodano: 2018-07-09 16:24:55