XV Niedziela Zwykła 10.VII.2022r

1.    W poniedziałek obchodzimy święto św. Benedykta Opata, Patrona Europy. Zapraszam na Mszę św. na godz. 18.00, abyśmy wypraszali potrzebne łaski mieszkańcom naszego kontynentu.

2.    W środę najbliższą przypada 13 dzień lipca. Po Mszy św. wieczornej odbędzie się procesja fatimska ulicami Nieszawy. Czcicieli Matki Boskiej zapraszam do wspólnej modlitwy.

3.    Pragnę bardzo serdecznie podziękować p. Annie Wochnie p. Piotrowi Gardziszowi i p. Krzysztofowi Adamskiemu za pomoc w uporządkowaniu drogi procesyjnej i terenu wokół fary.

4.    Do pomocy w przygotowaniu naszej świątyni na kolejną niedzielę proszę w tym tygodniu mieszkańców wsi Wólne.

5.    Polecam prasę katolicką: w tygodniku „Idziemy” szczególnie art. Ignacego Masnego pt: „Długosz – więcej niż kronikarz”

6.    Księża Marianie zapraszają, 16 lipca, do Lichenia na FESTIWAL  RADOŚCI. Szczegóły podane na afiszu w gablocie w wejściu do światyni.

Dodano: 2022-07-10 07:41:49