Klasztor i kościół OO. Bernardynów pw. Wniebowzięcia N.M.P.
XV Niedziela Zwykła 12.VII.2020r
W światyni nie ma ograniczeń co do ilości wiernych podczas liturgii.
Obowiązuje nakaz zakrywania ust i nosa !!!

1. Trwają wakacje. Módlmy się za nasze dzieci i młodzież, aby ich wypoczynek był przeżywany z Panem Bogiem. Przypominajmy im prawdę wiary: „łaska Boża jest nam do zbawienia koniecznie potrzebna”.

2. Jutro 13 dzień lipca. Po Mszy św. o godz. 18.00 będzie procesja fatimska ulicami Nieszawy. Zapraszam wszystkich czciccieli Matki Bożej bardzo serdecznie.

3. Polecam lekturę prasy katolickiej; w tygodniku „Idziemy” szczególnie art. ks. Juliana Głowackiego pt: „Po co ołtarz?”, a także art. Jacka Karnowskiego pt: „Zderzenie cywilizacji”.

4. Do pomocy w przygotowaniu świątyni na następną niedzielę zapraszam w najbliższą sobotę na godz. 9.00 mieszkańców Kolonii Nieszawa /od strony ul.Warszawskiej/.

5. Przypominam, że w każdy dzień powszedni jest okazja do spowiedzi od godz. 17.30, bądź też o innej porze, po uprzednim umówieniu się indywidualnym.

6. W związku z II turą wyborów prezydenckich jest kolejna szansa pozyskania nowego wozu strażackiego dla naszej jednostki OSP. Potrzebna jest najwyższa frekwencja wyborców.

 

 


Autor: ks. Proboszcz

Dodano: 2020-07-13 21:49:03

Baner