XV Niedziela Zwykła 15.VII.2017r

1.    W sobotę, 22 lipca, przypada w świątyni na Przypuście doroczna uroczystość odpustowa ku czci św. Marii Magdaleny. Z uwagi na to, że jest to dzień wolny od pracy zapraszam na Mszę św. o godz. 12.00.

2.    25 lipca wspominać będziemy św. Krzysztofa – patrona podróżujących. Z tej racji w przyszłą niedzielę po każdej Mszy św. odbędzie się obrzęd błogosławienia pojazdów.

3.    Dziękuje Paniom z Placu Jagiellończyka za pomoc w przygotowaniu świątyni na dzisiejszą niedzielę. Do pomocy w sobotę na godz. 9.00 zapraszam mieszkańców ul. Toruńskiej.

4.    Polecam lekturę tygodnika „Idziemy”, a w nim szczególnie art. Ireny Świerdzewskiej pt: „O ważności Eucharystii”.

5.    Dzieci i nauczycieli Szkoły Podstawowej im. ks. Jana Długosza we Włocławku nadal proszą o pomoc w wygraniu placu zabaw dla uczniów i wszystkich dzieci z okolic szkoły w konkursie podworko.nivea.pl,  Zadanie wynikające z prośby to oddawanie głosów na   szkołę https://podworko.nivea.pl/lokalizacja/30-wloclawek. Kluczowe jest tylko, aby CODZIENNIE oddawać głos.

Zapowiedzi przedślubne

1. Tomasz Brzeczkowski, kaw., zam. Nieszawa, ul. Mickiewicza