Klasztor i kościół OO. Bernardynów pw. Wniebowzięcia N.M.P.
XVI Niedziela Zwykła 21.VII.2019
1. W poniedziałek przypada święto św. Marii Magdaleny. Zapraszam na Mszę św. o godz. 18.00, do świątyni farnej.

2. We wtorek przypada święto św. Brygidy Zakonnicy, Patronki Europy. Zapraszam na Mszę św. o godz. 18.00, abyśmy wspólnie polecali Bogu Wszechmogącemu sprawy naszego kontynentu, a zatem i naszej ojczyzny.

3. W czwartek przypada święto św. Jakuba Apostoła. Jest to dzień adoracji Najświętszego Sakramentu w diecezjalnym cyklu rocznym przypadający na Nieszawę. Rozpoczniemy adorację o godz. 9.00 i trwać będzie do Mszy św. wieczornej o godz.18.00. Zapraszam bardzo serdecznie tego dnia ze wszystkimi sprawami trudnymi i podziękowaniami do Pana Jezusa.

4. W piątek wspomnienie świętych Rodziców Najświętszej Maryi Panny - Joachima i Anny. Zapraszam na Mszę św. o godz. 18.00.

5. Polecam lekturę prasy katolickiej; w tygodniku „Idziemy” szczególnie art. Anny Meetschen pt: „Sutanny na ulicach”.

6. Dziękuję bardzo serdecznie Paniom z ul. Ciechocińskiej /numery parzyste/ za przygotowanie świątyni farnej na dzisiejszą niedzielę. Do pomocy w najbliższą sobotę na godz. 9.00 zapraszam mieszkańców ul. Ciechocińskiej /numery nieparzyste/.

7. 9 sierpnia br. o godz. 21.00 w kościele farnym pw. św. Jadwigi Śląskiej w Nieszawie odbędzie się „XI Organowy Koncert przy Świecach”. Przy zabytkowych organach zasiądzie Michał Białko.


Autor: ks. Proboszcz

Dodano: 2019-07-21 07:48:34

Baner