XX Niedziela Zwykła 18.VIII.2019r

1. Za tydzień, 25 sierpnia, w Ciechocinku odbędą się Dożynki Wojewódzkie i Diecezjalne. Rozpoczną się o godz. 1300 Mszą świętą pod przewodnictwem J.E. Ks. Biskupa Wiesława Alojzego Meringa w Kolegiacie ciechocińskiej.

2. Parafialne dziękczynienie za zaplony przeżywać będziemy 8 września na Mszy św. o godz. 11.00. Proszę wszystkie miejscowości należace do parafii Nieszawa o przygotowywanie wieńców i chlebów.

3. W czwartek wspomnienie NMP Królowej. Zapraszam czcicieli Matki Bożej na Mszę św. o godz. 18.00.

4. Do pomocy w przygotowaniu świątyni farnej na przyszłą niedzielę zapraszam w sobotę na godz. 9.00 mieszkańców ul. Dymiec.

5. Ks. proboszcz Krzysztof Gąsiorowski organizuje izbę pamięci kapłanów pomordowanych w Piotrkowie Kujawskim. Dlatego kieruje do Parafian nieszawskich prośbę o udostępnienie znajdujących się w ich posiadaniu zdjęć, bądź innych pamiątek związanych z ks. Edmundem Wolskim, który przed laty był wikariuszem parafii Nieszawa.

6. Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Nieszawie zaprasza wszystkie dzieci w dniu 20 sierpnia nad Wisłę do wspólnej zabawy w ramach projektu pn. „Lato dzieci na Wiśle”. Rozpoczniemy o godz. 10.20 na promie nieszawskim. Potem inne atrakcje.

Dodano: 2019-08-19 09:34:24