XXI Niedziela Zwykła 21.VIII.2022r

1.    W piątek, 26 sierpnia, obchodzimy Uroczystość NMP Częstochowskiej. Zapraszam czcicieli naszej Królowej na Mszę św. o godz. 18.00.

2.    Pragnę bardzo serdecznie podziękować za pomoc przy porządkowaniu odpadów na cmentarzu grzebalnym - po raz kolejny - panom: Grzegorzowi Szopie, Stanisławowi Wódkowskiemu i Marianowi Santysiakowi, a pani Annie Wochnie za porządkowanie terenu wokół świątyni farnej.

3.    Rozpoczynamy nową kolejkę pomocy przy sprzątaniu naszej świątyni farnej. W tym tygodniu w najbliższą w sobotę na godz. 9.00 zapraszam mieszkańców ul. 3 Maja /strona parzysta/.

4.    Polecam prasę katolicką: w tygodniku „Idziemy” szczególnie art. Moniki Odrobińskiej pt: „Po co celibat?”  oraz  art. Kazimierza Dadaka pt: „Skończyć z celibatem?”

Dodano: 2022-08-22 16:12:04