XXI Niedziela Zwykła 22.VIII.2021r

1.    W czwartek, 26 sierpnia, obchodzimy uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej. Zapraszam czcicieli Matki Bożęj na Mszę św.o godz.18.00.

2.    Dożynki parafialne odbędą się w Nieszawie 5 września o godz. 11.00. Zgdonie z ustaleniami - proszę o przygotowanie wieńca dożynkowego oraz chlebów z każdej wioski, abyśmy mogli podzielić się tegorocznym chlebem na zakończenie liturgii.

3.    Dziękuję bardzo serdecznie Parafiankom z ul. Zjazd za przygotowanie świątyni parafialnej na dzisiejszą niedzielę. W tym tygodniu proszę o pomoc w sobotę od godz. 9.00 Parafian z Kolonii Nieszawa /od strony ul.Toruńskiej/.

4.    Polecam lekturę tygodnika „Idziemy”, szczególnie art. Ignacego Masnego pt: „Jak pracować po Bożemu” – w kontekście nauczania kard. Stefana Wyszyńskiego

Dodano: 2021-08-22 07:53:13