XXI Niedziela Zwykła 24.VIII. 2014r.

1.    Przypomnienie!!!  Z racji remontu w świątyni klasztornej wszystkie Msze św. celebrowane są w farze.

2.    We wtorek, 26 sierpnia, Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej. Czcicieli Matki Bożej Jasnogórskiej zapraszam tego dnia na Mszę św. o godz.18.00.

3.    Dziękuję bardzo serdecznie za pomoc przy sprzątaniu świątyni farnej mieszkańcom ulicy Plac Jagiellończyka. Do pomocy w najbliższą sobotę na godz. 9.00 zapraszam mieszkańców ul. Zjazd.

4.    Polecam lekturę „Przewodnika Katolickiego”; w najnowszym numerze szczególnie wywiad z nowym Prymasem Polski abp. Wojciechem Polakiem pt: „Zaufać, że Bóg nas prowadzi”.

5.    Dziś zbieramy do puszek przed świątynia ofiary na rzecz prześladowanych chrześcijan w Iraku.Za każdą ofiarę już składam serdeczne ”Bóg zapałać”.

Dodano: 2014-08-28 21:46:22