Klasztor i kościół OO. Bernardynów pw. Wniebowzięcia N.M.P.
XXI Niedziela Zwykła 26.VIII.2018

1. W tym tygodniu przypada I Sobota Miesiąca. Po Mszy św. wieczornej będzie nabożeństwo różańcowe. Zapraszam wszystkich czcicieli Najświętszej Maryi Panny Niepokalanie Poczętej.

1. W dniu 9 września 2018r w świątyni farnej podczas liturgii Mszy św. o godz. 11.00 przeżywać będziemy dożynki parafialne. Zapraszam Gości i wszystkich Parafian,a szczególnie naszych Rolników, tradycyjnie z wieńcami i chlebami dożynkowymi. Po zakończonej liturgii dziękczynnej podzielimy się nowym, tegorocznym chlebem. Zapraszam.

2. Dziękuję bardzo serdecznie Paniom z ul.Zjazd za przygotowanie świątyni farnej na dzisiejszą uroczystość. Do pomocy w najbliższą sobotę na godz. 9.00 zapraszam mieszkańców ul. Drzewnej 1 i domków jednorodzinnych.

3. Polecam lekturę prasy katolickiej. W tygodniku „Idziemy” szczególnie polecam art. Marty Jacukiewicz pt: „Święte obrazki na śmietnik?”.

4. W dniu 8 września br. z parafii Bądkowo wyruszy piesza pielgrzymka do sanktuarium w Ostrowąsie. Organizatorzy zapraszaja do wspólnego pielgrzymowania.


5. Parafia nadal poszukuje kandydata do funkcji kościelnego i grabarza.


Autor: ks. Proboszcz

Dodano: 2018-08-26 15:05:00

Baner