XXII Niedziela Zwykła 2.IX.2018

1. W rozpoczynającym się dziś tygodniu przypadają:
• I Czwartek Miesiąca – o godz. 17.45 nabożeństwo eucharystyczne w intencji powołań do kapłaństwa, następnie Msza św.;
• I Piątek Miesiąca - od godz. 9.00 odwiedziny chorych w domach; o godz. 15.00 - Godzina Miłosierdzia, następnie okazja do spowiedzi i adoracji Najświętszego Sakramentu; godz. 17.50 - nabożeństwo wynagradzające do NSPJ; godz. 18.00 - Msza św.; po liturgii ciąg dalszy adoracji Pana Jezusa do godz. 21.00. Zakończenie Apelem Maryjnym.

2. Jutro rozpoczęcie nowego roku szkolnego. Zapraszam na Mszę św. o godz. 8.00. Potem udamy się na akademię do szkoły.

3. Wznawiamy po przerwie wakacyjnej spotkania Kręgu Biblijnego. Chętnych zapraszam w najbliższą środę po Mszy św. wieczornej na plebanię.

4. Za tydzień, 9 września 2018r, w świątyni farnej podczas liturgii Mszy św. o godz. 11.00 przeżywać będziemy dożynki parafialne. Zapraszam Gości i wszystkich Parafian, a szczególnie naszych Rolników, tradycyjnie z wieńcami i chlebami dożynkowymi. Po zakończonej liturgii dziękczynnej podzielimy się nowym, tegorocznym chlebem. Zapraszam.

5. Do pomocy w przygotowaniu świątyni farnej w najbliższą sobotę na godz. 9.00 zapraszam mieszkańców ul. Drzewnej 1a.

6. Polecam lekturę prasy katolickiej. W tygodniku „Idziemy” szczególnie polecam art. Wandy Wasickiej pt: „Muzyka z blasku świec”.

7. W dniu 8 września br. z parafii Bądkowo wyruszy piesza pielgrzymka do sanktuarium w Ostrowąsie. Organizatorzy zapraszaja do wspólnego pielgrzymowania.

8. Parafia nadal poszukuje kandydata do funkcji kościelnego i grabarza.

9. Bezpłatne badanie ostrości wzroku odbywać się będzie 7 września 2018 od godz. 9.00 w ośrodku zdrowia w Nieszawie przy ul. Sienkiewicza. Obowiązuje wcześniejsza rejestracja. Tel. 54 283 80 36.

Dodano: 2018-09-17 22:04:42