Klasztor i kościół OO. Bernardynów pw. Wniebowzięcia N.M.P.
XXIII Niedziela Zwykła 4.IX.2016r
1.    Za tydzień, 11 września, odbędą się w świątyni farnej dożynki parafialne. Nasze dziękczynienie złożymy Bogu, dawcy wszelkiego dobra, podczas Mszy św. o godz. 11.00. Zapraszam wszystkich mieszkańców parafii nieszawskiej. Proszę poszczególne wioski o przygotowanie chlebów i wieńców dożynkowych.

2.    Do pomocy w przygotowaniu świątyni na przyszłą niedzielę zapraszam w sobotę na godz. 9.00 mieszkańców ul. 3 Maja /strona parzysta/.

3.    Polecam lekturę tygodnika „IDZIEMY”, szczególnie art. Krystyny Pawłowskiej pt: „Matuchna ze Skępego”.

4.    Za tydzień, w niedzielę 11 września, po Mszy św. o godz. 11.00 spotkanie z rodzicami dzieci przygotowujących się do I Komunii św.

5.    Za dwa tygodnie, czyli w niedzielę 18 września, po Mszy św. o godz. 11.00 spotkanie z rodzicami i dziećmi z klasy czwartej szkoły podstawowej.

6.    Burmistrz Miasta Nieszawa, p. Przemysław Jankowski, serdecznie zaprasza na Piknik Rodzinny, który odbędzie się dnia 10 września 2016 r. o godzinie 16.00 w ogrodzie klasztornym. Zabawę poprowadzą animatorzy „Stowarzyszenia Dzieci i Młodzieży WĘDKA im. Każdego Człowieka” z Torunia. Piknik realizowany jest w ramach projektu tworzenia” Programu Rewitalizacji dla Miasta Nieszawa. Zapraszamy serdecznie rodziców z dziećmi. UWAGA! Organizatorzy nie odpowiadają za brak opieki nad dziećmi!


Autor: ks. Proboszcz

Dodano: 2016-09-05 10:34:06

Baner