XXIII Niedziela Zwykła 5.IX.2021r

1.     W środę, 8 wrzesnia, obchodzimy święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny, tradycyjnie Matki Boskiej Siewnej. Zapraszam czcicieli Maryi na Mszę św. o godz. 18.00.

2.    Polecam lekturę tygodnika „Idziemy”, szczególnie art. Barbary Stefańskiej pt: „Taniec na linie”.

3.    Dzisiaj we Włocławku o godz. 15.00 rozpoczyna się MARSZ  DLA  ŻYCIA I RODZINY.  Organizatorzy zapraszają na to spotkania rodziny z całej diecezji włocławskiej.

4.    Bardzo serdecznie dziękuję Parafiankom z domków jednorodzinnych przy ul. Żabieniec za przygotowanie świątyni na dzisiejszą niedzielelę. O pomoc w tym tygodniu proszę w sobotę od godz. 9.00 Parafian z ul. Zimnej.

5.    Przypominam, że w każdy dzień powszedni jest okazja do spowiedzi od godz. 17.30 do Mszy św. wieczornej.

6.    Główny Urząd Statystyczny przypomina o obowiązku udziału w spisie powszechnym. Jest to obowiązek każdego obywatela wynikający z ustawy o statystyce. Spisać należy się do 30 września. Są 4 sposoby: poprzez stronę internetową, w urzędzie miasta pokój Nr 9, poprzez infolinię lub poprzez rachmistrza. Więcej informacji na ten temat można uzyskać w Urzędzie Miasta w Nieszawie - pokój Nr 9 - Urząd Stanu Cywilnego.

Dodano: 2021-09-04 23:33:36