XXIII Niedziela Zwykła 9.IX.2018r

1. W piatek, 14 września, przypada święto Podwyższenia Krzyża Świętego. Zapraszam tego dnia na Mszę św. do fary na godz. 18.00. Zakończymy liturgię ucałowaniem relikwi Krzyża Świetego, które mamy radość posiadać w naszej parafii.

2. W czwartek, 13 września, po Mszy św. wieczornej odbędzie się ulicami Nieszawy procesja fatimska. Zapraszam wszystkich czcicieli Matki Najświętszej. Bogu wszechmogącemu przez ręce Najświętszej Matki Fatimskiej polecimy sprawy naszej ojczyzny w 100 rocznicę odzyskania niepodległości.

3. Za tydzień w niedzielę, 16 września, po Mszy św. o godz. 11.00 spotkanie z rodzicami dzieci przygotowujących się do I Komunii św.

4. Za dwa tygodnie w niedzielę, 23 września, po Mszy św. o godz. 11.00 spotkanie z kandydatami do sakramentu bierzmowania i ich rodzicami.

5. Zapraszam na spotkanie Kręgu Biblijnego w środę po Mszy św. wieczornej. /na plebanię/

6. Do pomocy w przygotowaniu świątyni farnej w najbliższą sobotę na godz. 9.00 zapraszam mieszkańców ul. Drzewnej 1b.

7. Polecam lekturę prasy katolickiej – „L’Osservatore Romano”, List do pani”, „Idziemy”. W tygodniku „Idziemy” szczególnie polecam art. ks. Henryka Zielińskiego pt: „Dobrzy czy liczni”.

8. Parafia nadal poszukuje kandydata do funkcji kościelnego i grabarza.

9. MOPS w Nieszawie zaprasza osoby chętne do udziału w projekcie pn. „Aktywni na rynku pracy” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Wojwództwa Kujawsko-Pomorskiego. Szczegóły na afiszu przy wyjściu ze świątni.

Dodano: 2018-09-17 22:07:48