Klasztor i kościół OO. Bernardynów pw. Wniebowzięcia N.M.P.
XXIV Niedziela Zwykła 12.IX.2021r
1.    Jutro, 13 września, będziemy przeżywać przedostatni w tym roku dzień fatimski. Po Mszy św. o godz. 18.00 przejdzie ulicami Nieszawy tradycyjna procesja z figurą Matki Boskiej Fatimskiej. Zapraszam serdecznie wszystkich czcicieli Maryi Niepokalanej.

2.    Za tydzień w niedzielę, 19 września, po Mszy św. o godz. 11.00 spotkanie z rodzicami dzieci przygotowujących się do I Komunii św.

3.    Za dwa tygodnie w niedzielę, 26 września, po Mszy św. o godz. 11.00 spotkanie z kandydatami do sakramentu bierzmowania i ich rodzicami.

4.    Polecam lekturę tygodnika „Idziemy”, szczególnie art. Piotra Kościńskiego pt: „Prymas miał rację”.

5.    O pomoc w przygotowaniu świątyni w tym tygodniu proszę w sobotę od godz. 9.00 Parafian ze wioski Wójtówka.

6.    Przypominam, że w każdy dzień powszedni jest okazja do spowiedzi od godz. 17.30 do Mszy św. wieczornej.

7.    Dziękuję bardzo serdecznie Panom: Zygmuntowi i Tomaszowi Wochna za naprawienie zamków przy zbiorniku za cmentarzu.  

8.    Główny Urząd Statystyczny przypomina o obowiązku udziału w spisie powszechnym. Jest to obowiązek każdego obywatela wynikający z ustawy o statystyce. Spisać należy się do 30 września. Są 4 sposoby: poprzez stronę internetową, w urzędzie miasta pokój Nr 9, poprzez infolinię lub poprzez rachmistrza. Więcej informacji na ten temat można uzyskać w Urzędzie Miasta w Nieszawie - pokój Nr 9 - Urząd Stanu Cywilnego.


Autor: ks. Proboszcz

Dodano: 2021-09-12 07:37:12

Baner