XXIV Niedziela Zwykła 13.IX.2020r

W światyni nie ma ograniczeń co do ilości wiernych podczas liturgii.
Obowiązuje nakaz zakrywania ust i nosa !!!

1. Jutro, 14 września, obchodzimy w Kościele święto Podwyższenia Krzyża Świętego Zapraszam do fary na Mszę św. o godz. 18.00.

2. W piątek, 18 września, wspominamy w liturgii św. Stanisława Kostkę. Serdecznie zapraszam po łaskę Bożą na Mszę o godz. 18.00 wszystkie dzieci i młodzież, także ich rodziców.

3. Dziękuję bardzo serdecznie mieszkańcom ul. Browarnej za przygotowanie świątyni na dzisiejszą niedzielę. W tym tygodniu proszę o pomoc w sobotę od godz. 9.00 Rodziców dzieci, które przystąpią do Komunii św. rocznicowej.

4. Polecam lekturę prasy katolickiej; w tygodniku „Idziemy” szczególnie art. Krzysztofa Ziemca pt: „Nienormalny świat” oraz art. ks. Dariusza Kowalczyka pt: „Bronić czy nie bronić Boga?”.

5. Przypominam, że w każdy dzień powszedni jest okazja do spowiedzi od godz. 17.30, bądź też o innej porze, po uprzednim umówieniu się indywidualnym.

6. Dzisiaj po Mszy św. o godz.16.00 odbędzie się procesja fatimska. Serdecznie zapraszam Parafian i Gości.

7. UWAGA !!!
ZBIERAMY PODPISY POD INICJATYWĄ USTAWODAWCZĄ "STOP LGBT", której celem jest zakazanie tzw. „parad równości”. Są to marsze, w czasie których dochodzi do licznych profanacji i walki z religią katolicką, a propaguje się legalizację związków homoseksualnych oraz adopcję dzieci przez gejów i lesbijki. Biskupi polscy wielokrotnie zwracali uwagę na zagrożenia wynikające z ideologii LGBT. Projekt ustawy ma zapobiec rozprzestrzenianiu się tej ideologii w Polsce.
- Projekt do wglądu w zakrystii oraz przy stoliku podczas zbiórki.

Dodano: 2020-09-14 22:56:09