XXIV Niedziela Zwykła 15.IX.2018r

1. We wtorek przypada wspomnienie św. Stanisława Kostki, patrona dzieci i młodzieży. Zapraszam na Mszę św. na godz.18.00 do fary dzieci i młodzież wraz z rodzicami.

2. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 11.00 spotkanie z rodzicami dzieci przygotowujących się do I Komunii św.

3. Za tydzień w niedzielę, 23 września:

• po Mszy św. o godz. 11.00 spotkanie z kandydatami do sakramentu bierzmowania i ich rodzicami.

• po Mszy św. o godz. 16.00 na plebanii spotkanie organizacyjne ministrantów, kandydatów na ministrantów oraz ich rodzców.

4. Za dwa tygodnie, 30 września, zapraszam na spotkanie na plebanię po Mszy św.o godz.16.00 wszystkich lektorów z Grupy Liturgicznej oraz osoby chętne do tej posługi.

5. Zapraszam na spotkanie Kręgu Biblijnego w środę po Mszy św. wieczornej. /na plebanię/

6. Do pomocy w przygotowaniu świątyni farnej w najbliższą sobotę na godz. 9.00 zapraszam mieszkańców ul. Dymiec.

7. Polecam lekturę prasy katolickiej. W tygodniku „Idziemy” szczególnie polecam art. Ireny Świerdzewskiej pt: „Do wyższych rzeczy”.

8. Parafia nadal poszukuje kandydata do funkcji kościelnego i grabarza.

9. MOPS w Nieszawie zaprasza osoby chętne do udziału w projekcie pn. „Aktywni na rynku pracy” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Wojwództwa Kujawsko-Pomorskiego. Szczegóły na afiszu przy wyjściu ze świątni.

10. Liga Kobiet Polskich zaprasza w dniu 23 września na warsztaty pn. „Cała sala śpiewa z nami”. Odbywać się będą w klasztorze od godz. 15.00, a następnie o godz.17.00 recital wokalistki, Małgorzaty Nakoniecznej, laureatki Międzynarodowego Festiwalu Piosenki - Anny German, z towarzyszeniem pianisty Dariusza Stokowca. Wstęp wolny. Spotkanie organizowane jest w ramach programu Aktywizacja Społeczna Osób Starszych 60+. Zapraszamy również tych przed sześćdziesiątką.

Dodano: 2018-09-17 22:09:15