Klasztor i kościół OO. Bernardynów pw. Wniebowzięcia N.M.P.
XXIV Niedziela Zwykła 15.IX.2019r
1. W środę, 18 września, obchodzić będziemy święto św. Stanisława Kostki patrona dzieci i młodzieży. Zapraszam na Mszę św. naszych młodych parafian wraz z rodzicami na godz. 18.00.

2. W środę po Mszy św. wieczornej spotkanie Kręgu Biblijnego.

3. Polecam lekturę prasy katolickiej - w tygodniku „Idziemy” szczególnie art. o. Jacka Salija pt: „Stała Matka Boleściwa”.

4. Do pomocy w przygotowaniu świątyni w najbliższą w sobotę na godz. 9.00 zapraszam mieszkańców ul. św. Maksymiliana Kolbe.

5. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 11.00 odbędzie się spotkanie z rodzicami dzieci, które przygotowują sie do I Komunii św., a po Mszy św. o godz. 16.00 na plebanii spotkanie organizacyjne z ministrantami, kandydatami na ministrantów i ich rodzicami. Zapraszam też innych chłopców, którzy jeszcze nie mieli odwagi się zgłosić.\

6. Składam serdeczne podziękowanie za pomoc w renowacji krzyża misyjnego panom: Tadeuszowi Wiśniewskiemu, Zygmuntowi Wochna Janowi Lamparskiemu Piotrowi Gardziszowi Jarosławowi Małeckiemu Danielowi Lipigórskiemu, a także sponsorowi – tartakowi „CIS” ze Stawek.

7. W tym roku szkolnym wprowadzam małą modyfikację w harmonogramie pracy kancelarii parafialnej. Z uwagi na konieczność przygotowania ministrantów i kandydatów do posługi liturgicznej kancelaria w piątki będzie nieczynna. /Zgłaszamy tylko sprawy losowe!!!/


Autor: ks. Proboszcz

Dodano: 2019-09-16 22:42:40

Baner