XXIV Niedziela Zwykła 17.IX.2017r

1.    Dzisiaj po Mszy św. o godz. 11.00 spotkanie z rodzicami dzieci przygotowujących się do I Komunii św.

2.    Za ydzień w niedzielę, 24 września, po Mszy św. o godz. 11.00 spotkanie z kandydatami do sakramentu bierzmowania i ich rodzicami.

3.    Za dwa tygodnie, 1 października, po Mszy św. o godz. 11.00 spotkanie dla rodziców dzieci z klasy czwartej.

4.    Zapraszam w środę po Mszy św. wieczornej na spotkanie Kręgu Biblijnego. Niech czuje się zaproszony każdy, kto pragnie zbliżyć się do Jezusa przez Słowo Boże .

5.    Dziękuję za pomoc w przygotowaniu światyni farnej mieszkańcom ul. Ciechocińskiej po stronie parzystej. Do pomocy w najbliższą sobotę na godz. 9.00 zapraszam mieszkańców ul. Drzewnej 1 i domków jednorodzinnych.

6.    Polecam lekturę „L’Osservatore Romano” i tygodnika „Idziemy”. W tym ostatnim szczególnie art. „Nie piję, bo kocham”.

7.    Od przyszłego tygodnia rozpoczyniemy sprzedaż kalendarzy na rok 2018.

8.    Nadal zbieramy podpisy pod obywatelskim projektem ustawy zmierzającym do wykreślenia z polskiego prawa możliwości aborcji dzieci chorych i niepełnosprawnych. Potrzebne dane: imię i nazwisko, dokładny adres i numer PESEL.

Dodano: 2017-09-18 17:28:50