XXIX Niedziela Zwykła 17.X.2021r

UWAGA !!! Kancelaria parafialna czynna w dni powszednie
od godz. 15.30 do godz. 16.30.  W  piątki  kancelaria  jest  nieczynna !!!

Z uwagi na trwające prace konserwatorskie wejście do kancelarii przez podwórko.

1.    Trwa konkurs plastyczny z nagrodami dla dzieci ze szkoły podstawowej i przedszkola pod hasłem: „Mój różaniec dla Maryi”, Technika dowolna, prace podpisane imieniem i nazwiskiem składamy w kościele lub u s. Kaludii do 24 października.

2.    Przyjmuję na wypominki: roczne, oktawalne i jednorazowe. W przypadku podawania intencji w kopercie ta tacę, proszę nie zapominać o dopisaniu godziny czytania.

3.    Dziękuję bardzo serdecznie mieszkańcom ul. Droga Gdańska za przygotowanie swiątyni na dzisiejszą niedzielę. O pomoc w tym tygodniu proszę w najbliższą sobotę od godz. 9.00 mieszkańców ul. Ciechocińskiej /numery parzyste/.

4.    Polecam lekturę tygodnika „Idziemy”, szczególnie art. ks. Przemysława Artemiuka pt: „Chrystus tak, Kościół nie?

5.    Rozprowadzamy kalendarze na rok 2022 – wyłożone są w kaplicy św. Anny /po lewej stronie prezbiterium/.

6.    22 października /najbliższy piątek/ obchodzimy liturgiczne wspomnienie św. Jana Pawła II, który jest Honorowym Obywatelem Nieszawy. Z tej okazji o godz. 15.30 przy tablicach znajdujących się na ścianie Urzędu Miasta, a upamiętniających jego beatyfikację i kanoninzację, będzie miała miejsce uroczysta akademia ku czci świętego papieża. Zapraszam bardzo serdecznie.

7.    Za dwa tygodnie, w niedzielę 31 października, po Mszy św.o godz. 11.00 odbędzie się spotkanie z kandydatami do sakramentu bierzmowania.

Dodano: 2021-10-17 07:45:55