Klasztor i kościół OO. Bernardynów pw. Wniebowzięcia N.M.P.
XXIX Niedziela Zwykła 18.X.2015r
1.    Przypomnienie!!!  Z racji remontu w świątyni klasztornej wszystkie Msze św. celebrowane są w farze.  

2.    Uległa zmianie godzina celebracji Mszy św. wieczornej w dni powszednie – 17.00. W związku z tym kancelaria parafialna czynna będzie od poniedziałku do soboty od godz. 15.30 do 16.30.

3.    W czwartek w parafii Odolion uroczystość odpustowa ku czci św. Jana Pawła II i spotkanie młodzieży przed Światowymi Dniami Młodzieży. Wyjątkowo więc tego dnia nabożeństwo różańcowe rozpoczniemy o godz. 16.30.  

4.    Za tydzień gościć będziemy w naszej parafii przedstawicieli Zgromadzenia Pocieszycieli z Getsemani z Włocławka, którzy są kustoszami Sanktuarium bł. Ks. Jerzego Popiełuszki. Poznamy nową duchowość zakonną i sposoby ich duszpasterzowania.
 
5.    Zapraszam codziennie na godz. 17.00 wszystkie dzieci, młodzież i dorosłych, Parafian i Gości, a szczególnie Członków Kół Żywego Różańca na nabożeństwa różańcowe; w niedziele nabożeństwo o godz.16.00.

6.    W środę po Mszy św. wieczornej spotkanie na plebanii Kręgu Biblijnego.  

7.    Dziękuję bardzo serdecznie Mieszkańcom bloku ul. Kościuszki 1 za pomoc w przygotowaniu świątyni parafialnej na dzisiejszą niedzielę. W najbliższą sobotę do pomocy na godz. 9.00 zapraszam parafian z ul. Gęsiniec.

8.    Jeszcze raz składam serdeczne podziękowanie tym wszystkim, którzy pomogli przygotować uroczystość odpustową ku czci św. Jadwigi Śląskiej i wzięli w niej udział.  

9.    Polecam lekturę „Przewodnika Katolickiego” – szczególnie wywiad ks. Jarosława Czyżewskiego z ks. Jamesem Martinem, autorem książki „Jezus – Bóg, który chodził po ziemi”. W tym numerze jest płyta z fragmentem powyższej książki.  

10.    Rozprowadzamy kalendarze na rok 2016 – ścienne, biurkowe, kiszonkowe i książkowe.

11.    Za tydzień zmiana czasu na zimowy. Radzę wieczorem przestawić zegarki.


Autor: ks. Proboszcz

Dodano: 2015-11-13 15:41:40

Baner