XXIX Niedziela Zwykła 18.X.2020r

1.    Przeszliśmy na czas zimowy - uległa zmianie godzina celebracji Mszy św. wieczornej – 17.00. W związku z tym kancelaria parafialna czynna jest w dni powszednie /poza piątkiem/ od godz. 15.30 do godz. 16.30. Proszę nie przychodzić na ostatnią chwilę, ponieważ nadal pełnię funkcję kościelnego.

2.    W tym tygodniu, 22 października, przypada Uroczystość św. Jana Pawła II papieża, Patrona Województwa Kujawsko-Pomorskiego oraz honorowego Obywatela Miasta Nieszawy. Zapraszam na godz. 17.00 na nabożeństwo różańcowe i Mszę św.

3.    Zapraszam codziennie na nabożeństwa różańcowe na godz. 17.00; w niedziele na godz. 16.00; po nabożeństwie liturgia Mszy św. Zapraszam wszystkie dzieci, młodzież i dorosłych, Parafian i Gości, a szczególnie Członków Kół Żywego Różańca. Błagamy, przez wstawiennictwo naszej Matki Niepokalanej o ustanie pandemii i o miłosierdzie nad światem, aby nie dzieliła nas moc złego ducha.

4.    Dzisiaj zapraszam na spotkanie po Mszy o godz. 11.00 kandydatów do sakramentu bierzmowania.

5.    Proszę w tym tygodniu o pomoc w przygotowaniu świątyni w sobotę od godz. 9.00 mieszkańców ul. Drzewna 1a.

6.    Polecam lekturę prasy katolickiej; w tygodniku „Idziemy” szczególnie art. Anny Artymiak pt: „Franciszek i Carlo” oraz art. Anny Meetschen pt: „”Ofiary COVID-19 w Kościele”.

7.    Rozprowadzamy kalendarze na rok 2021; wyłożone są – wraz z cennikiem - na stoliku w kaplicy św. Anny /po lewej stronie świątyni/.

8.    Przyjmuję na wypominki: roczne, oktawalne i jednorazowe. W przypadku podawania intencji w kopercie proszę nie zapominać o dopisaniu godziny czytania.

Dodano: 2020-10-17 22:38:08