XXIX Niedziela Zwykła 20.X.2019r

1. Nadal zapraszam wszystkie dzieci, młodzież i dorosłych, Parafian i Gości, a szczególnie Członków Kół Żywego Różańca na nabożeństwa różańcowe.

2. Za tydzień, w niedzielę 27 października, po Mszy św. o godz. 11.00 spotkanie dla kandydatów do sakramentu bierzmowania.

3. We wtorek z uwagi na uroczystości odpustowe w parafii Odolion, ku czci św. Jana Pawła II, różaniec w świątyni farnej będzie już o godz. 16.30 i potem Msza św. Zapraszam.

4. Polecam lekturę prasy katolickiej - w tygodniku „Idziemy” szczególnie art. ks. Jana Sochonia pt: „Na drogach wierności”.

5. Do pomocy w przygotowaniu świątyni na kolejną niedzielę zapraszam w sobotę na godz. 9.00 mieszkańców ul. Krzywdów i Bieńków.

6. Rozprowadzamy kalendarzy na rok 2020 - ścienne: „Madonny”, „Święty Jan Paweł II”, „Papież Franciszek”, „Wieńce dożynkowe”, „Aniołki”, „Zioła”, „Krajobrazy polskie”, „Smaczne i zdrowe” - wszystkie - 6,00zł; ścienne małe: „Święty Jan Paweł II”, ”Franciszek” - 4,00zł. Kalendarze są wyłożone w kaplicy św. Anny /po lewej stronie prezbiteriumi/.

7. Przyjmuję na wypominki: roczne, oktawalne i jednorazowe. W przypadku podawania intencji w kopercie proszę nie zapominać o dopisaniu godziny czytania.

8. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 11.00 odbędzie się spotkanie z rodzicami dzieci, które przygotowują sie do I Komunii św.

Dodano: 2019-10-21 16:16:39