Klasztor i kościół OO. Bernardynów pw. Wniebowzięcia N.M.P.
XXIX Niedziela Zwykła 21.X.2018r
1. Zaparaszam na nabożeństwa różańcowe; w dni powszednie odbywają się o godz. 17.00; w niedziele o godz.16.00; po nabożeństwie liturgia Mszy św.

2. Za tydzień - w niedzielę 28 października – po Mszy św. o godz.11.00 spotkanie młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania.

3. Jutro, 22 października, uroczystość św Jana Pawła II patrona Województwa Kujawsko-Pomorskiego oraz Honorowego Obywatela Nieszawy. Zapraszam na dziękczynne nabożeństwo różańcowe i Mszę św. wieczorną. Tego dnia przypada uroczystość odpustowa w parafii Odolion.

4. Przyjmuję na wypominki: roczne, oktawalne i jednorazowe. /wkładając intencje na tacę nie zapomnijmy dopisać godziny czytania tych wypominków/.

5. Zapraszam na spotkanie Kręgu Biblijnego w środę po Mszy św. wieczornej. /na plebanię/

6. Do pomocy przy sprzątaniu świątyni farnej w najbliższy piątek po liturgii wieczornej zapraszam mieszkańców ul. Żabieniec /domki/. Zmiana spowodowana tym, że w sobotę przed południem, od godz. 9.30, gościć będziemy w naszej parafii siostry Przełożone Zgromadzeń posługujących na terenie naszej diecezji.

7. Polecam prasę katolicką: w tygodniku „Idziemy” szczególnie art. Adama Zapory pt: „Módlcie się za nami”.

8. Przypominam o akcji „Czary mary okulary” mającej na celu zbieranie niepotrzebnych, ale nieuszkodzonych okularów korekcyjnych oraz przeciwsłonecznych dla mieszkańców Afryki.

9. Dziś w całej Polsce odbywa się liczenie wiernych biorących udział w niedzielnych Mszach św. i przystępujących do Komunii św.

10. Rozprowadzamy kalendarze na rok 2019 - ścienne: „Madonny”, „Święty Jan Paweł II”, „Papież Franciszek”, „Wieńce dożynkowe”, „Dla dzieci”, „Zioła” - wszystkie - 6,00zł; ścienne małe: „Święty Jan Paweł II”, „Aniołki”,”Franciszek” - 4,00zł, kalendarz kieszonkowy – 9.00zł; książkowy – 25,00zł. Kalendarze są wyłożone w kaplicy św. Anny /po lewej stronie świątyni/.

 


Autor: ks. Proboszcz

Dodano: 2018-10-22 10:49:03

Baner