XXV Niedziela Zwykła 20.IX.2015r

1.    Przypomnienie!!!  Z racji remontu w świątyni klasztornej wszystkie Msze św. celebrowane są w farze.

2.    Za dwa tygodnie w niedzielę, 4 października, po Mszy św. o godz. 11.00 odbędzie się spotkanie z rodzicami i dziećmi przygotowującymi się do I Komunii św.

3.    Za tydzień w niedzielę, 27 września, po Mszy św. o godz. 11.00 odbędzie się spotkanie z rodzicami i kandydatami do sakramentu bierzmowania. /klasy: I, II i III Gimnazjum/.

4.    W środę po Mszy św. wieczornej spotkanie na plebanii Kręgu Biblijnego.

5.    W najbliższą sobotę - do pomocy przy sprzątaniu świątyni parafialnej - na godz. 9.00 zapraszam parafian z ul. Rejenta.

6.    Polecam lekturę prasy katolickiej: „L’Osservatore Romano”, „Głosu dla życia”, „Przewodnika Katolickiego”. W tym ostatnim szczególnie art. ks. Krzysztofa Graczyka pt: „Pełen czas łaski”.

7.    Burmistrz Miasta Nieszawa zaprasza dziś na godz. 15.00 na „Orlik” w Nieszawie na Rodzinną Sztafetę im. Kamili Skolimowskiej. /szczegóły na afiszu/

Zapowiedzi przedślubne

1 .Adrian Gralak, kaw., zam. Nieszawa, ul. Drzewna