Klasztor i kościół OO. Bernardynów pw. Wniebowzięcia N.M.P.
XXV Niedziela Zwykła 23.IX.2018r

1. Dzisiaj:
• po Mszy św. o godz. 11.00 spotkanie z kandydatami do sakramentu bierzmowania i ich rodzicami.

• po Mszy św. o godz. 16.00 na plebanii spotkanie organizacyjne ministrantów, kandydatów na ministrantów oraz ich rodzców.

2. Za tydzień, 30 września, zapraszam na spotkanie na plebanię po Mszy św. o godz.16.00 wszystkich lektorów z Grupy Liturgicznej oraz osoby chętne do tej posługi.

3. Zapraszam na spotkanie Kręgu Biblijnego w środę po Mszy św. wieczornej. /na plebanię/

4. Dziękuję bardzo serdecznie Parafiance z Dymca za pomoc w przygotowaniu świątyni na dzisiejszą niedzielę. Do pomocy w najbliższą sobotę na godz. 9.00 zapraszam mieszkańców ul. Gęsiniec

5. Polecam prasę katolicką. W tygodniku „Idziemy” szczególnie polecam art. Amelii Siudy-Koszeli pt: „Wiara od wieków”.

6. Parafia nadal poszukuje kandydata do funkcji kościelnego i grabarza.

7. MOPS w Nieszawie zaprasza osoby chętne do udziału w projekcie pn. „Aktywni na rynku pracy” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Wojwództwa Kujawsko-Pomorskiego. Szczegóły na afiszu przy wyjściu ze świątni.

8. Liga Kobiet Polskich zaprasza dzisiaj do klasztoru na godz. 15.00 na warsztaty pn. „Cała sala śpiewa z nami”; a także na recital wokalistki, Małgorzaty Nakoniecznej na godz. 17.00, laureatki Międzynarodowego Festiwalu Piosenki - Anny German. Wstęp wolny. Spotkanie organizowane jest w ramach programu Aktywizacja Społeczna Osób Starszych 60+. Zapraszamy również tych, którzy dopiero się przygotowują do sześćdziesiątki.

9. Rozpoczynamy rozprowadzanie kalendarzy na rok 2019 - ścienne: „Madonny”, „Święty Jan Paweł II”, „Papież Franciszek”, „Wieńce dożynkowe”, „Dla dzieci”, „Zioła” - wszystkie - 6,00zł; ścienne małe: „Święty Jan Paweł II”, „Aniołki”,”Franciszek” - 4,00zł, kalendarz kieszonkowy – 9.00zł; książkowy – 25,00zł. Ponieważ nie ma kościelnego kalendarze rozłożone są w kaplicy św. Anny /po lewej stronie świątyni/.

 


Autor: ks. Proboszcz

Dodano: 2018-09-22 14:15:30

Baner