XXVI Niedziela Zwykła 25.IX.2016r

1.    W sobotę rozpocznie się miesiąc październik. Zapraszam już dziś na codzienne  nabożeństwa różańcowe na godz. 17.00 wszystkie dzieci, młodzież i dorosłych, Parafian i Gości, a szczególnie Członków Kół Żywego Różańca; w niedziele nabożeństwo o godz.16.00.

2.    Za tydzień w niedzielę, 2 października:
•    po Mszy św. o godz. 11.00 spotkanie z kandydatami do sakramentu bierzmowania;
•    po Mszy św. o godz. 16.00 spotkanie na plebanii z lektorami. Zapraszam też nieśmiałych - młodzież i osoby dorosłe, które chciałyby włączyć się w liturgię jako lektorzy bądź kantorzy.

3.    Dziękuję bardzo serdecznie Parafianom z ul. Gęsiniec za pomoc przy sprzątaniu świątyni farnej. Do pomocy w najbliższą w sobotę na godz. 9.00 zapraszam mieszkańców ulicy Osiedlowej.

4.    Polecam lekturę prasy katolickiej. W tygodniku „IDZIEMY”, szczególnie art. ks. Waldemara Karasińskiego pt: „Miłość po Bogu największa”.

5.    Dzisiaj:
•    po Mszy św. o godz. 11.00 spotkanie z dziećmi przygotowującymi się do I Komunii św.
•    po Mszy św. o godz. 16.00 spotkanie z ministrantami i ich rodzicami /na plebanii/.

6.    Rozprowadzamy kalendarze na rok 2017 - ścienne: „Madonny”, „Święty Jan Paweł II”, „Franciszek”, „Zioła”, „Wieńce dożynkowe”, „Dla dzieci”, „Katedry”  - wszystkie w cenie 5,00zł; kalendarz specjalny dla dzieci - „Aniołki” i ścienne małe - cena 3,50zł; kalendarze: biurkowy i kieszonkowy – 10.00zł, kieszonkowy mały – 2,50; książkowy – 26,00zł.

Zapowiedzi przedślubne

1.    Piotr Orzelski, kaw., zam. Nieszawa