XXVII Niedziela Zwykła (6.10.13.)

1.    Uległa zmianie godzina celebracji Mszy św. wieczornej  – 17.00. W związku z tym kancelaria parafialna czynna będzie codziennie od godz. 15.30 do 16.30.
2.    Zapraszam codziennie na godz. 17.00 wszystkie dzieci, młodzież i dorosłych, Parafian i Gości, a szczególnie Członków Kół Żywego Różańca na nabożeństwa różańcowe;
w niedziele nabożeństwo o godz.16.00.
3.    W przyszłą niedzielę 13 października:
•     po Mszy św. o godz. 11.00 spotkanie kandydatów do bierzmowania;
•     po Mszy św. o godz.. 16.00 ostatnia w tym roku procesja Fatimska.
4.     Spotkanie kręgu biblijnego w środę na plebanii po Mszy św. wieczornej.
4.    Bardzo serdecznie dziękuję za sprzątnięcie świątyni farnej mieszkańcom ul. 3 Maja (strona parzysta). Do pomocy za tydzień w sobotę na godz. 9.00 zapraszam mieszkańców ul. 3 Maja (strona nieparzysta).
5.    Otrzymaliśmy kalendarze na rok 2014 - ścienne: „Madonny”, „Jan Paweł II”, Jan Paweł II i Franciszek”, „Błogosławieni i święci”, „Wieńce dożynkowe”, ”Watykan”. Są  NOWOŚCI!!! – „Kalendarz religijny dla dzieci” i przepiękny kalendarz „Anioły”. Wszystkie w cenie - 4,00; a także kalendarz: biurkowy – 10.00, kieszonkowy – 9,00, książkowy – 24,00.
6.    Parafia Szpetal Górny organizuje pielgrzymkę do Ziemi Świętej w dniach od 9 do 17 listopada 2013 r. Zainteresowanych szczegółami odsyłam do Ks. Proboszcza Dariusza Fabisiaka – tel. kontaktowy 518 014 789.
7.    Polecam lekturę „Przewodnika Katolickiego”, który ubogacony jest dzisiaj dodatkiem zamieszczającym wywiad z Ojcem Świętym Franciszkiem. Szczególnie zaś polecam, jako zachętę na październik, art. ks. Przemysława Węgrzyna pt: „Wielka moc Różańca”.
8.    Dziś przy wyjściu ze świątyni, zgodnie z zapowiedzią zeszłotygodniową, zbieramy datki na rzecz ofiar wojny w Syrii. „Bóg zapłać” – w imieniu poszkodowanych.

Zapowiedzi przedślubne

1.    Artur Tomaszewski, kaw., zam. Nieszawa, Plac Jagiellończyka
Joanna Marulska, panna, zam. Nieszawa, ul Żabieniec  (zap. I)

Dodano: 2013-10-06 10:41:44