Klasztor i kościół OO. Bernardynów pw. Wniebowzięcia N.M.P.
XXVII Niedziela Zwykła 27.IX.2020r
1.    Przeszliśmy na czas zimowy - uległa zmianie godzina celebracji Mszy św. wieczornej – 17.00. W związku z tym kancelaria parafialna czynna jest w dni powszednie /poza piątkiem/ od godz. 15.30 do godz. 16.30. Proszę nie przychodzić na ostatnią chwilę, ponieważ nadal pełnię funkcję kościelnego.

2.    Zapraszam na nabożeństwa różańcowe; w dni powszednie odbywają się o godz. 17.00; w niedziele o godz. 16.00; po nabożeństwie liturgia Mszy św. Zapraszam wszystkie dzieci, młodzież i dorosłych, Parafian i Gości, a szczególnie Członków Kół Żywego Różańca. Błagamy, przez wstawiennictwo naszej Matki Niepokalanej, o ustanie pandemii i o miłosierdzie nad światem, aby nie dzieliła nas moc złego ducha.

3.    Dzisiaj zapraszam na spotkanie po Mszy o godz. 11.00 kandydatów do sakramentu bierzmowania.

4.    Dziękuję bardzo Mieszkańcom ul. Ciechocińskiej /numery parzyste/ za przygotowanie świątyni na dzisiejszą niedzielę. W tym tygodniu proszę o pomoc w sobotę od godz. 9.00 mieszkańców ul. Ciechocińskiej /numery nieparzyste/.

5.    Polecam lekturę prasy katolickiej; w tygodniku „Idziemy” szczególnie art. ks. Henryka Zielińskiego pt: „Wiara w dobie pandemii” oraz krótki art. pt: „Medal dla szczura”.

6.    Rozprowadzamy kalendarzy na rok 2021 - ścienne: „Madonny”, „Święty Jan Paweł II”, „Papież Franciszek”, „Wieńce dożynkowe”, „Patroni od chorób”, „Zioła”, „Krajobrazy polskie”, „Smaczne i zdrowe” - wszystkie - 7,00zł; ścienne małe: „Święty Jan Paweł II”, ”Franciszek”, „Zioła antywirusowe” - 5,00zł; „Kalendarz Rolników” - 28zł, kalendarze kieszonkowe – 3,50zł. Kalendarze są wyłożone w kaplicy św. Anny /po lewej stronie świątyni/.


Autor: ks. Proboszcz

Dodano: 2020-10-03 22:56:46

Baner