XXVII Niedziela Zwykła 3.X.2021r

1.    UWAGA !!! Nastąpiła zmiana godziny celebracji Mszy św. wieczornej – 17.00. W związku z tym kancelaria parafialna czynna będzie w dni powszednie od godz. 15.30 do godz. 16.30.
W  piątki  kancelaria  jest  nieczynna !!!

2.    W tym tygodniu przypada I czwartek miesiąca – podczas nabożeństwa różańcowego prosić będziemy Jezusa Chrystusa o nowe powołania do kapłaństwa.

3.    Zapraszam na nabożeństwa różańcowe; w dni powszednie odbywać się będą o godz. 17.00; w niedziele o godz. 16.00; po nabożeństwie liturgia Mszy św.

4.    W czwartek wpominać będziemy Najświętszą Maryję Pannę Różańcową. W tym dniu szczególnie zapraszam na nabożeństwo różańcowe. Podczas Mszy św. nasze dzieci przygotowujące się do I Komunii św. otrzymają swoje różańce i książeczki do nabożeństwa..

5.    Dzisisaj zapraszam na spotkanie na plebanii po Mszy św. o godz. 16.00 wszystkich lektorów z Grupy Liturgicznej oraz osoby chętne do tej posługi.

6.    Do pomocy w przygotowaniu świątyni zapraszam w najbliższą w sobotę na godz. 9.00 mieszkańców ul. Browarnej.

7.    Polecam lekturę tygodnika „Idziemy”, szczególnie art. Ireny Świerdzewskiej pt: „Różaniec – męska sprawa”.

8.    Za dwa tygodnie, 16 października, obchodzić będziemy uroczystość ku czci św. Jadwigi Śląskiej – patronki naszej parafii. Ponieważ wypadnietow sobotę ukałd Mszy św. będzie następujący: 9.30, 12.00 oraz 17.00. Zapraszam bardzo serdecznie.

9.    Rozprowadzamy kalendarzy na rok 2022 - ścienne: „Madonny”, „Święty Jan Paweł II”, „Papież Franciszek”, „Wieńce dożynkowe”, „Zioła”, „Krajobrazy polskie”, „Polska kuchnia” - wszystkie - 7,00zł; ścienne małe: „Święty Jan Paweł II”, ”Franciszek”, - 5,00zł; „Kalendarz Rolników” – 28 zł, kalendarze kieszonkowe – 3,50 zł. Kalendarze są wyłożone w kaplicy św. Anny /po lewej stronie świątyni/.

Dodano: 2021-10-03 07:37:46