XXX Niedziela Zwykła (27.10.13)

1.    Zapraszam na ostanie w tym roku nabożeństwa różańcowe codziennie na godz. 17.00. Spytajmy samych siebie: czy udało nam się choć raz spotkać z Matką Boską różańcową?

2.    W piątek Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. w tym dniu będą według następującego rozkładu: 8.30 – klasztor; 10.00 – fara; 12.00 – cmentarz.
    Przez cały tydzień trwać będą modlitwy za zmarłych wraz z wypominkami oktawalnymi. Serdecznie zapraszam przez czas oktawy na liturgię o godz. 17.00.

1 listopada przypada I Piątek Miesiąca, a zatem Komunia święta pierwszopiątkowa na wszystkich Mszach św. Z sakramentu pokuty skorzystajmy w dni poprzedzające; kapłan w konfesjonale posługuje codziennie pół godziny przed Mszą św. wieczorną.

3.    W sobotę Dzień Zaduszny. Msze święte o godz. 9.30 i 17.00. Po Mszy św. o godz. 9.30 udam się z Komunią św. do chorych w domach, a po Mszy św. wieczornej nabożeństwo różańcowe w intencji zmarłych wypominkami oktawalnymi. Zapraszam bardzo serdecznie.

4.    Z uwagi na renowację Misji św. w parafii Odolion spotkanie kręgu biblijnego będzie
w czwartek.

5.    Dziś po Mszy św. o godz. 11.00 spotkanie z kandydatami do bierzmowania.

6.    Do pomocy przy sprzątaniu świątyni farnej w sobotę na godz. 9.00 zapraszam mieszkańców ul. Ogrodowej.

7.    Rozprowadzamy kalendarze na rok 2014.

8.    Przyjmuję nadal intencje na wypominki: roczne, oktawalne i jednorazowe.

9.    Polecam lekturę „Przewodnika Katolickiego”, który w art. Barbary Sawic prezentuje relację z pielgrzymki diecezjalnej do Rzymu w Roku Wiary.

Zapowiedzi przedślubne

1.    Tomasz Kaźmierczak, kaw., zam. Wójtówka
Justyna Gajewska, panna, zam. Szpitalka  (zap. I).

Dodano: 2013-10-27 07:46:21