Klasztor i kościół OO. Bernardynów pw. Wniebowzięcia N.M.P.
XXX Niedziela Zwykła 25.X.2015r

1.    Przypomnienie!!!  Z racji remontu w świątyni klasztornej wszystkie Msze św. celebrowane są w farze.

2.    W przyszłą niedzielę Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. w tym dniu będą według następującego rozkładu: 8.30 i 10.00 – fara; 12.00 – cmentarz. Po Mszy św. o godz.12.00 procesja na cmentarzu z modlitwą za zmarłych. Nie ma tego dnia Mszy św. popołudniowej !!!Przez cały następny tydzień trwać będą modlitwy za zmarłych wraz z wypominkami oktawalnymi. Serdecznie zapraszam przez czas oktawy na liturgię o godz. 17.00.  

3.    Zapraszam na ostatnie już w tym roku nabożeństwa różańcowe codziennie na godz. 17.00 wszystkie dzieci, młodzież i dorosłych, Parafian i Gości, a szczególnie Członków Kół Żywego Różańca na nabożeństwa różańcowe. Zapytaj się, Bracie i Siostro: jak potraktowałem w tym roku Matkę Najświętszą Różańcową, o której opiekę zabiegam?

4.    W środę po Mszy św. wieczornej spotkanie na plebanii Kręgu Biblijnego.  

5.    Dziękuję bardzo serdecznie Mieszkańcom ul. Gęsiniec za pomoc w przygotowaniu świątyni parafialnej na dzisiejszą niedzielę. W najbliższą sobotę do pomocy na godz. 9.00 zapraszam parafian z ul. Sienkiewicza.
 
6.    Polecam lekturę „Przewodnika Katolickiego” – szczególnie art. pt: „Młodzież czeka na papieża”.

7.    Dziś o godz. 13.00 TV Polonia transmitować będzie Mszę św. z Sanktuarium Męczeństwa bł. ks. Jerzego Popiełuszki we WŁocŁawk

8.    Dziś liczenie wiernych uczestniczących w niedzielnej liturgii.


Autor: ks. Proboszcz

Dodano: 2015-11-13 15:44:08

Baner