XXX Niedziela Zwykła 26.X.2014r.

Przez cały tydzień trwać będą modlitwy za zmarłych wraz z wypominkami oktawalnymi. Serdecznie zapraszam przez czas oktawy na liturgię o godz. 17.00.

3.    W przyszłą niedzielę Dzień Zaduszny. Po Mszy św. o godz. 16.00 nabożeństwo w intencji zmarłych z wypominkami oktawalnymi. Zapraszam bardzo serdecznie.

2.    W środę po Mszy św. wieczornej spotkanie kręgu biblijnego.

3.    Przyjmuję na wypominki: roczne 2015 (podać na kartkach godzinę czytania), oktawalne i jednorazowe.

4.    Dziękuję bardzo serdecznie za pomoc przy sprzątaniu świątyni farnej mieszkańcom bloku Kościuszki 1; do pomocy w najbliższy piątek po liturgii wieczornej zapraszam mieszkańców bloku Kościuszki 1a.

5.    Polecam lekturę czasopism katolickich: „Wzrastanie” – dla młodzieży i „Przewodnika Katolickiego”. W „Przewodniku Katolickim”, szczególnie krótki art. Łukasza Kaźmierczaka pt: „Złe prawo to żadne alibi”.

Dodano: 2014-11-15 15:50:08