XXXI Niedziela Zwykła 2.XI.2014r.

1.    Przypomnienie!!!  Z racji remontu w świątyni klasztornej wszystkie Msze św. celebrowane są w farze.

2.    W tym tygodniu przypadają:  I Czwartek i I Piątek Miesiąca;
    W czwartek o godz.16.45 eucharystyczne nabożeństwo w intencji powołań kapłańskich; następnie Msza św. i modlitwy za zmarłych;
    W piątek od godz. 9.00 odwiedziny chorych w domach; godz. 15.00 - Godzina Miłosierdzia; następnie okazja do adoracji Najświętszego Sakramentu i spowiedzi; o godz. 16.50 nabożeństwo wynagradzające do NSPJ, Msza św. Po Mszy św. modlitwy za zmarłych i ciąg dalszy adoracji Najświętszego Sakramentu, którą zakończymy Apelem Maryjnym;

3.    Przez cały tydzień trwać będą modlitwy za zmarłych wraz z wypominkami oktawalnymi. Serdecznie zapraszam przez czas oktawy na liturgię o godz. 17.00. Dzisiaj, w Dzień Zaduszny, nabożeństwo w intencji zmarłych z wypominkami oktawalnymi po Mszy św. o godz. 16.00.

4.    W środę po Mszy św. wieczornej spotkanie kręgu biblijnego.

5.    Nadal przyjmuję na wypominki roczne.

6.    11 listopada, w 96 rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości, o godz. 11.45 odbędzie się w świątyni farnej koncert Kwintetu Dętego, a zaraz po koncercie celebrowana będzie Msza św. w intencji Ojczyny i naszego miasta, Nieszawy.

7.    Do pomocy przy sprzątaniu świątyni farnej w najbliższą sobotę na godz. 9.00 zapraszam mieszkańców ul. Krzywdów i Bieńków.

8.    Polecam lekturę „Przewodnika Katolickiego”, szczególnie  art. wywiad z ks. abp. Stanisławem Gądeckim pt: „Niech nas prowadzi Duch Święty”.

Dodano: 2014-11-15 15:52:24