Klasztor i kościół OO. Bernardynów pw. Wniebowzięcia N.M.P.
XXXII Niedziela Zwykła 10.XI.2019r
1. Jutro przypada 101 rocznica Odzyskania Niepodległości. Porządek uroczystości będzie anstępujący: godz. 11.00 Msza św. w świątyni farnej poprzedzona krótką akademią przygotowaną przez dzieci ze szkoły podstawowej; po liturgii wspólne odśpiewanie czterech zwrotek hymnu narodowego „Jeszcze Polska nie zginęła”; przemarsz pod pomnik marszałka Józefa Piłsudskiego; przemówienia i złożenie kwiatów.
Po południu o godz. 16.00 w Muzeum Stanisława Noakowskiego wieczór historyczny połączony ze śpiewaniem pieśni legionowych. W imieniu Pana Burmistrza Przemysława Jankowskiego i własnym zapraszam do radosnego świętowania wszystkich Parafian i Gości

2. W środę po Mszy św. wieczornej spotkanie Kręgu Biblijnego.

3. Dziękuję bardzo serdecznie Parafianom z ul. Laskowskiego za pomoc w przygotowaniu świątyni na dzisiejszą niedzielę. Do pomocy w najbliższą sobotę na godz. 9.00 zapraszam mieszkańców ul. Mickiewicza.

4. Polecam prasę katolicką: „List do Pani”, „Idziemy”, „Wzrastanie”; w tygodniku „Idziemy” szczególnie art. o. Jacka Salija pt: „Dlaczego mamy kochać Ojczyznę?”.

 

 

 

 


Autor: ks. Proboszcz

Dodano: 2019-11-09 22:50:43

Baner