XXXII Niedziela Zwykła 12.XI.2017r

1.    Za dwa tygodnie, 26 listopada, po Mszy św. o godz. 11.00 spotkanie z dziećmi przygotowującymi się do I Komuniii św.

2.    W środę spotkanie po Mszy św. na plebanii Kręgu Biblijnego.

3.    Dziękuję za przygotowanie świątyni farnej mieszkańcom ul. Mickiewicza. Do pomocy w przygotowaniu światyni na następną niedzielę zapraszam w sobotę na godz. 9.00 Parafian z ul. Starościńskiej.

4.    Przyjmuję nadal na wypominki roczne. Proszę na kartkach dopisać zawsze godzinę czytania wypominków.

5.    W tygodniku „Idziemy” polecam szczególnie dwa artykuły: Piotra Kościńskiego pt. „Kroki do wolności?” oraz Radka Molendy pt.: „Śpiewać każdy może”.

6.    Rozprowadzamy kalendarze na rok 2018 - ścienne: kieszonkowe i  książkowe.

7.    Dzisiaj ostatni dzień zbierania podpisów pod obywatelskim projektem ustawy zmierzającym do wykreślenia z polskiego prawa możliwości aborcji dzieci chorych i niepełnosprawnych. Potrzebne dane: imię i nazwisko, dokładny adres i numer PESEL.

8.    Dziś po Mszy św. o godz. 11.00 spotkanie kandydatów do sakramentu bierzmowania. Przynosimy ze sobą katechizmy.

Dodano: 2017-11-19 07:41:01